Aixam Vision

Received ideas concerning AM-license vehicles

«Tikai seniori brauc ar AM tiesību klases mašīnām»

MELI – AM tiesību klases transportlīdzekļi jau sen paredzēti ne tikai cilvēkiem gados. 64.9% no vadītājiem ir strādājošie vai studenti, salīdzinot ar 35.1% senioriem.

«AM tiesību klases automašinas ir nedrošas un bīstamas»

MELI – 2009.gadā Francijā 82,208 cilvēku cieta no ceļu satiksmes negadījumiem (nogalināti + ievainoti, izņemot kājāmgājējus). Tikai 311 vadītāju bija AM tiesību klases transportlīdzekļu lietotāji, kas ir 0.38%. 3777 letālo avāriju sadalījums ir sekojošs: 2160 automašīnu dēļ (57%), 888 motociklu dēļ (23%) un 299 (8%) dēļ mopēdiem. Uz AM tiesību klases automobiļiem attiecas 21 nāve, kas ir 0.56%. AIXAM izmanto vismodernākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu vadītāju un pasažieru drošību, piemērojot stingras prasības kvalitātei, pat ja šīs valsts valdība tās nav noteikusi.

«AM tiesību klases automašīnas izraisa īpaši augstu gaisa piesārņojumu»

MELI – Sadarbība ar KUBOTA dīzeļa dzinējam un LOMBARDINI benzīna dzinējam ļauj AIXAM piedāvāt transportlīdzekļus ar ļoti zemu patēriņa līmeni un viss kontrolētāko CO2 emisiju šajā kategorijā. Dati pieradījumam: emisijas apjoms ir tikai 77.9 g/km, kas ir par 37% mazāk nekā 125 g/km pēc Eiropas Parlamenta uzstādījumiem.

2013. gadā janvārī, AIXAM palaida ražošanā 100% elektrisku sēriju zem eAIXAM zīmola, kurai vispār nav izmešu.

«AM tiesību klases automašīnas ir risinājums ceļu pārkāpējiem»

MELI – Cilvēku, kuri lieto AM tiesību klases transportlīdzekļus, procents no vadītājiem, kuri ir pazaudējuši savas tiesības ir tikai 3.4%, kamēr 93.4% no vadītajiem, kuri ir pazaudējuši tiesības, un nekad jau tās neatgūs.

«Elektrisko dzinēju mašīnām ir zems autonomijas līmenis ikdienas braucieniem»

MELI – Vidēji Francūzis nobrauc 25.2 km dienā ar vidējo ātrumu 30km/s. eAIXAM sērijas automašīnu ražotāji garantē nobraukuma minimumu- 75km, un pilnu uzlādi par mazāk nekā 3,5 st. Šīs mašīnas ir speciāli projektētas ikdienas braukšanas vajadzībām gan pilsētā, gan laukos. Šī sērija ir radīta nākotnei.

«AM tiesības klases automašīnas ir trokšņainas»

MELI - AIXAM šobrīd ir izstrādājis jaunāko akustisku risinājumu, kas ir samazinājis dzinēja skaņu par 7 decibeliem.

Pie ieguvumiem var piešķirt klusu atmosfēru, samazinātu vibrāciju un akustisko komfortu pilsētā un ārpus tās.