Aixam Vision

Aixam tikls

Pēdējo 25 gadu laikā, AIXAM ir labākais pārstāvniecību tīkls un labākais nacionālais pārklājums.

Šodien, ar 130 dīleru tiklu visā Francijas teritorijā, kopā ar 900 aģentu tīklu, AIXAM ir spējīgs apmierināt jebkādu vietējo klientu pieprasījumu.

Tirgus līdera pozīcija Francijas un Eiropas tirgus kopš 1987.gada, kopā ar savu stingru un līgumisko partneru izvēli – ieviesto sistēmu 1970. gadu beigās, kas viss veicina kvalitāti un profesionalitāti.
Francijā dīleri ir kļuvuši mazi vai vidēji lieli servisa centru īpašnieki, kuri veiksmīgi pievienojas AIXAM tiklam.

Šie mazie vai vidēji lielie servisa centru īpašnieki ir gatavi nodod Jums visu informāciju, kas ir saistīta ar pārdošanu un jūsu mašīnas uzturēšanu. Jūs vārāt būt pārliecināti, ka saņemsiet īpašu uzmanību un servisu pēc augstākiem standartiem.
Jūs arī vārāt uzzināt visu par apdrošināšanu, kredītu, jauniem vai mazlietotiem transportlīdzekļiem, līzingu, kā arī mazlietotu transportlīdzekļu iegādi u.t.t.

Mūsu līdera pozīcija Eiropas tirgū bāzējas uz klientu pārliecības uzņēmuma profesionalitātes un drošību kopā ar mūsu produkta augsto kvalitāti, ko klienti ir tiesīgi sagaidīt. Profesionālu un efektīvu dīleru tiklu, izvelētu pēc viņu kompetences, atbalstot visus mārketinga pasākumus.